Müstiliselt naiselik buduaari sessioon

Oleme sõna “buduaar” palju kuulnud, kuid mis peitub tegelikult selle tähenduses?

Õigekeelsussõnaraamat annab kirjelduseks: budu`aar – elegantselt sisustatud intiimne daamituba.

 

Buduaar ongi koht, kus naine tunneb end ülimalt mugavalt ja hästi. Mõnes mõtte isegi nagu pidukas, kus ta saab olla tema ise. See on koht, kus ei pea kellegi teise arvamuse eest hoolima, sest see aeg ja koht on vaid naisele endale.

 

Milline on see hetk, kus naine saab end tunda kontaktis iseendaga? Naine tunneb end hästi ja mugavalt, kui ta aktsepteerib end just sellisena nagu ta on. Tihti on meil enda mingisugune aspekti suhtes kriitiline hoiak, mis hoiab meid tagasi iseendaga heas suhtes olemast. Sügavamad põhjused võivad tulla väga kaugelt ja muudest elujuhtumitest, kuid väikeste kavalustega on võimalik end tuua hetke ja seda nautida.

 

Buduaariliku olemise saab luua näiteks oma lemmik muusikaga. Meile teada tuntud lood tekitavad meis heaolu tunde ja vähendavad pingeid. Teiseks oluliseks nipiks on end sisse kreemitada hästilõhnava ja nahka pehmendava kreemiga ning peale piserdada oma lemmik parfüüm. Ka intiimne sume valgus aitab luua lõõgastunud atmosfääri ja naine tunneb end salapäraselt julgena. Kõige enam toimib ilmselt üli hästi istuv ja naiselikkust rõhutav pesu. Kuigi vahel tunneb naine end kõige kütkestavamalt hoopis lohvakas särgis või siidises negližees.

 

Kõiki neid nüansse silmas pidades toimub ka buduaari fotosessioon, mille peamiseks eesmärgiks on luua naisele mõnusalt turvaline õhkkond end naiselikult ja kaunina tunda. Selle tulemusena sünnivadki kaunid ja isikupärased fotod, millest võib hiljem iseendale või kallimale kingitusena seinale riputada.

 

Naine, ma tahan Sulle näidata, kui kaunis ja naiselik Sa oled!

Broneeri aeg pildistamisele: www.fifi.ee