Kehamaastiku fotosessioon

See on juba ammune teema, et naised ei tunne end alasti mugavalt. Tegelikult nii naised kui mehed. Miks see nii on? Meil kõigil on ju keha, see pole miskit kummalist?! Kuid siiski on läbi aegade ja propaganda immutatud just naiste teadvusesse, et oma keha peaks varjama ja häbenema.
Ma ei arvagi, et me peaks nüüd kõik alasti ringi käima (eriti meie põhja kliimas :D). Aga kui oled kodus riieteta, siis kui tihti sa jääd end peegli ees imetlusega vaatama?

 

Ma usun, et me võiks igal hommikul enne riietumist korra peegli ees end paljalt vaadelda ja tunda siirast tänu, et meil on üldse antud see võimalus olla füüsilises kehastuses. See energia, mis sa saadad peeglisse oma keha suunas, hakkab sealt samast sulle vastu peegeldama. Ehk siis keskendudes negatiivsusele, ei vaatagi sealt vastu midagi ilusat.

 

Koostöös Fifi butiigiga (www.fifi.ee) töötasime välja kehamaastiku fotosessiooni, mille käigus tahame naistele tõestada, kui kaunid on nende keha kumerused, pisikesed venitusarmid või pehmed kühmud. Iga lohuke ja kurruke teebki sellest naisest erilise ja ilusa! Ilmselt oleme endale võtnud päris väljakutsuva ülesande, aga miski ei rõõmusta meid rohkem, kui näha fotosessiooni käigus naist avanemas ja end aina mugavamalt tundmas. Meie eesmärk on tekitada neis reaktsioon, kus nad ise ka imestavad ja imetlevad oma keha.

 

Kirjuta, joonista või helista ja teeme kaunid kehamaastiku pildid, mille võid uhkusega pärast prindituna seinale riputada.

Lisainfo Fifi butiik